Kafedra xodimlari

Turkmenov Xasan Ishimovich

Kafedra mudiri, dotsent

Теl.:  +998-71-237-09-72

Email: kh.turkmenov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Irgashev Aripjan Akramovich

texnika fanlari nomzodi, dotsent

Теl.:  +998-71-237-09-72

E-mail: a.irgashev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Avazov Ikromjon Joniboevich

Umumtexnik fanlar kafedrasi dotsenti

Теl.:  +998-71-237-09-72

E-mail: i.avazov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Amanov Avezxon Tileubaevich

Umumtexnik fanlar kafedrasi dotsenti

Теl.:  +998-71-237-09-72

E-mail: a.amanov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Shermuxamedov Xurshid Pirmatovich

Umumtexnik fanlar kafedrasi katta o‘qituvchisi

Теl.:  +998-71-237-09-72

E-mail: x.shermuxamedov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Tashpo‘latov Quvondiq Berdibekovich

Umumtexnik fanlar kafedrasi assistent

Теl.:  +998-71-237-09-72

E-mail: k.tashpulatov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Ibragimova Gulzoda Nabievna

Umumtexnik fanlar kafedrasi assistent

Теl.:  +998-71-237-09-72

E-mail: g.ibragimova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Abduraxmonova Shoxidaxon Abduqodirovna

Umumtexnik fanlar kafedrasi assistent

Теl.:  +998-71-237-09-72

E-mail: sh.abduraxmonova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Abdiev Navruz Erkinovich

Umumtexnik fanlar kafedrasi assistent

Теl.:  +998-71-237-09-72

E-mail: n.abdiev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Xaliqulov Muzaffar Abdurazzoq o‘g‘li

Umumtexnik fanlar kafedrasi assistent

Теl.:  +998-71-237-09-72

E-mail: m.xaliqulov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Kimsanov Shoxjaxon

Umumtexnik fanlar kafedrasi assistent

Теl.:  +998-71-237-09-72

E-mail: sh.kimsanov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz